ZESPÓŁ

Nasze atuty

• wysoce wykwalifikowani eksperci, którzy stale się rozwijają,
• elastyczność zarówno w zakresie kontaktów z klientami, jak również w obszarze świadczonych usług,
• nie działamy schematycznie, wykorzystujemy w praktyce nowatorskie rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb organizacji,
• bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę.

Co dokładnie zyskasz zlecając nam doradztwo w zakresie bezpieczeństwa ?

• zwiększysz swoją konkurencyjność na rynku,
• zbudujesz profesjonalny wizerunek organizacji godnej zaufania,
• podniesiesz wiarygodność organizacji i zapewnisz, że powierzone, przetwarzane informacje są w odpowiedni sposób chronione,
• zwiększysz poczucie pewności i zaufania, jakimi klienci i partnerzy darzą Twoją organizację,
• zredukujesz ryzyko,
• ograniczysz ryzyka utraty, niepowołanego dostępu do zasobów Organizacji,
• zwiększysz satysfakcję klientów i udziałowców.

mjr Piotr Babiński

Piotr Babiński major rezerwy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego w latach 1998 – 2003. W latach 1997 – 2019 zawodowo związany ze służbami specjalnymi, szczególnie z obszarem operacyjnym i technicznym. W ciągu ponad 20 letniej służby sprawował wiele funkcji kierowniczych m. in. Naczelnik Wydziałów, Dyrektor Departamentu Wsparcia Operacyjno-Technicznego.
Ekspert w budowaniu rozwiań niestandardowych, twórca pierwszych systemowych rozwiązań z zakresu zaawansowanych systemów monitorujących z powietrza. Ponadto praktyk w zakresie działań kontr inwigilacyjnych polegających na wykorzystaniu zdobytej wiedzy oraz pracy na zaawansowanych systemach antypodsłuchowych i antypodglądowych.

Uczestnik wielu zespołów międzyresortowych oraz grup zadaniowych w tym związanych z zabezpieczeniem na poziomie technicznym Szczytu NATO oraz Światowych Dni Młodzieży.
Wieloletni uczestnik systemu kontroli eksportu w tym obrotu towarami o oznaczeniu strategicznym, wojskowym i cywilnym. W tym zakresie Ekspert w identyfikowaniu urządzeń i technologii podwójnego zastosowania w odniesieniu do Rozporządzenia UE nr 428/2009 dot. ustanowienia wspólnotowego systemu kontroli wywozu transferu, pośrednictwa i tranzytu w odniesieniu do produktów podwójnego zastosowania.

Wieloletni dydaktyk, szkoleniowiec i współtwórca praktycznych programów szkoleniowych z zakresu podstawowych i zaawansowanych metod pracy operacyjnej, wykorzystywanych z powodzeniem w wewnętrznych szkołach i kursach zawodowych służb państwowych.

Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w świadczeniu usług dla biznesu jako wsparcie w budowaniu procesów bezpieczeństwa. Od tworzenia procedur do bezpośredniego wdrażania działań operacyjnych, technicznych i procesowych w odpowiedzi na zdarzenie o charakterze kryzysowym.

Ponadto licencjonowany detektyw licencja nr 0007109

płk dr Piotr Potejko

płk dr Piotr Potejko – pułkownik rezerwy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, doktor nauk humanistycznych, prawnik, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. W latach 2009-2012 adiunkt Katedry Kryminalistyki Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wieloletni Dyrektor Departamentu Ochrony Informacji Niejawnych, Dyrektor Centralnego Ośrodka Szkolenia, Doradca Szefa, Pełnomocnik ds. organizacji Szczytu NATO w Warszawie. Uczestnik specjalistycznych kursów „First Responder Negotiations”, „Concepts for Commanders”, „Explosive Self Defence System”, On strategic communications for POL Senior Officials” STRATCOM COE”. Absolwent szkoły kryminalistyki Policji Meklemburgii – Pomorza Przedniego, Akademii Policji Federalnej Lubeka w zakresie współpracy międzynarodowej i przestępczości transgranicznej oraz FBI w zakresie przestępczości. Członek Komitetu Sterującego Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w zakresie realizacji strategicznych i międzynarodowych kwestii bezpieczeństwa oraz międzynarodowych projektów związanych z badaniami na rzecz bezpieczeństwa i obronności w polskiej gospodarce. Wieloletni wykładowca-ekspert w zakresie bezpieczeństwa Europejskiej Akademii Dyplomacji w Warszawie. Redaktor naczelny wydawnictwa naukowego „Przegląd Bezpieczeństwa Wewnętrznego”. Uczestnik Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Członek założyciel Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego. W latach 2008-2019 wygłaszał referaty m.in. w USA, Hiszpanii, Estonii.
Jest specjalistą w zakresie organizacji i wdrażania systemów bezpieczeństwa, zarządzania zidentyfikowanymi sytuacjami kryzysowymi i terrorystycznymi. W trakcie pracy zawodowej specjalizował się dodatkowo w zarządzaniu jakością w administracji oraz wdrażaniem bezpieczeństwa przemysłowego. Jako doradca zarządu do spraw bezpieczeństwa Deloitte w Polsce zapewniał zarządowi i klientom Deloitte Polska interdyscyplinarne wsparcie w przygotowaniu oraz wdrażaniu strategii bezpieczeństwa, zarządzania kompleksowymi systemami ochrony i pozyskiwania informacji oraz cyberbezpieczeństwa.
Ponadto licencjonowany detektyw licencja nr 0008020