Szkolenia

Tworzymy zespół ludzi którzy swoje doświadczenie zdobywali latami w instytucjach państwowych zarówno w kraju jak i za granicą. Jesteśmy szkoleniowcami z wyboru i z pasji z którą chcemy dzielić się z naszymi klientami.

Mając na uwadze duże zapotrzebowanie na szkolenia z zakresu działań operacyjnych zarezerwowanych do tej pory jedynie dla służb mundurowych i specjalnych wychodzimy z ofertą, którą możemy dopasować do aktualnych potrzeb zarówno osób prywatnych jak i firm.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć szkolenia z zakresu zaawansowanej techniki inwigilacyjnej jak również kontrobserwacji i ich skutecznym wykrywaniu oraz przeciwdziałaniu. Zdobyta wiedza może skutecznie pomóc w bieżącym funkcjonowaniu w świecie pełnym intryg, zawiści, kłamstw i przestępstw gospodarczych.
Z uwagi na bardzo wrażliwą materię w celu przygotowania spersonalizowanej oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

 

Z uwagi na bardzo wrażliwą materię w celu przygotowania spersonalizowanej oferty zapraszamy  do bezpośredniego kontaktu z nasza firmą.

kontakt:  (22) 253 34 24, 601 387 855

e-mail: piotr@orangechip.pl

mbank 24 1140 2004 0000 3002 7807 8561